Maszyny i rozwiązania do przetwarzania żywności

Firma Selo już od wielu lat specjalizuje się w dostarczaniu i projektowaniu maszyn i rozwiązań do przetwarzania żywności: od maszyn do przetwarzania mięsa i żywności, przez maszyny do produkcji karmy dla zwierząt, po maszyny pakujące. Selo wyróżnia się na rynku, dostarczając maszyny, które są higieniczne, wydajne i wytwarzają atrakcyjne produkty. Mogą Państwo zwracać się do nas zarówno w przypadku chęci zakupu jednej maszyny, jak i całych instalacji.

 

Dlaczego warto wybrać nasze maszyny i rozwiązania do przetwarzania żywności?

Selo dostarcza zarówno standardowe instalacje, jak i rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Po dostarczeniu instalacji zapewniamy szkolenie „szyte na miarę” lub okresową obsługę konserwacyjną Państwa instalacji. Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

  • W dziedzinie przetwarzania mięsa dostarczamy m.in. instalacje rozmrażające i zmiękczające, rozdrabniacze, mieszarki, łamarki itd. Posiadamy w ofercie maszyny dla każdego etapu procesu przetwarzania żywności.
  • Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc również w przypadku produkcji mokrej karmy dla zwierząt. Posiadamy w ofercie tunel parowy Selo, który został przez nas specjalnie rozwinięty, aby zapewniać najlepsze rezultaty. Tunel parowy ma dużą wydajność produkcji i wytwarza wysokiej jakości karmę: przy zachowaniu odpowiedniego smaku i koloru.
  • Selo dysponuje międzynarodową siecią sprzedaży i produkcji
  • Posiadamy ponad 30 lat doświadczenia w naszej branży

Chcą Państwo dowiedzieć się więcej lub umówić się na niezobowiązującą rozmowę? Prosimy o kontakt.

Najwyższej jakości systemy przetwarzania i pakowania
5 zakładów z ponad 100 pracownikami
Indywidualne i standardowe rozwiązania