Maszyna do produkcji karmy dla kotów

W dziedzinie produkcji karmy dla kotów firma Selo specjalizuje się od wielu lat. Już od lat 80. ubiegłego wieku wytwarzamy maszyny do produkcji karm dla zwierząt, oczywiście zgodnie z najsurowszymi wymogami, które stawia sektor produkcji karm dla zwierząt w zakresie higieny i jakości. Możemy dostarczyć Państwu zarówno maszyny do produkcji i pakowania karmy dla zwierząt, jak i kompletne rozwiązania „pod klucz”. Możemy wymyślić dla Państwa zawsze oryginalne i odpowiednie rozwiązanie, tak aby produkcja karmy dla kotów przebiegała w całości zgodnie z Państwa wymaganiami.

Maszyna do produkcji karmy

  • W dziedzinie przetwarzania mięsa dostarczamy m.in. instalacje rozmrażające i zmiękczające, rozdrabniacze, mieszarki, łamarki itd. Posiadamy w ofercie maszyny dla każdego etapu produkcji karmy dla kotów.
  • Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc również w przypadku produkcji mokrej karmy dla zwierząt. Posiadamy w ofercie tunel parowy Selo, który został przez nas specjalnie rozwinięty, aby zapewniać najlepsze rezultaty. Tunel parowy ma dużą wydajność produkcji i wytwarza wysokiej jakości karmę: przy zachowaniu odpowiedniego smaku i koloru.
  • Selo dostarcza również systemy do produkcji sosu gravy, który ma galaretkową konsystencję i pokrywa mokre kawałki jedzenia. Sos ten jest niezbędnym elementem produkcji mokrej karmy dla kotów.
  • Oprócz tego dostarczamy maszyny pakujące uzupełniające proces produkcji karmy dla kotów. W przypadku pakowania suchej karmy korzystamy z naważarki wielogłowicowej lub kombinacji systemów liczących wytwarzanych na indywidualne zamówienie z użyciem pionowej maszyny pakującej typu flow-pack. Na potrzeby pakowania mokrej karmy dla kotów najpierw korzystamy z tunelu parowego, a następnie karma jest pakowana do puszek, torebek stojących lub na tacki.

Oczywiście ważne jest, aby opakowanie dobrze wyglądało. Zawsze pakujemy w pełni zgodnie z Państwa wymaganiami i w oparciu o najnowsze obowiązujące trendy. Oprócz samych maszyn firma Selo może dostarczyć Państwu również rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb, ponieważ mamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie produkcji karmy dla kotów.

Najwyższej jakości systemy przetwarzania i pakowania
5 zakładów z ponad 100 pracownikami
Indywidualne i standardowe rozwiązania