Systemy do przetwarzania mięsa

Od lat 80. ubiegłego wieku firma Selo specjalizuje się w dostarczaniu i rozwoju systemów do przetwarzania mięsa. Od wilków do mięsa, mieszarek, krajalnic i łamarek po pompy napełniające i zgniatarki. Selo wyróżnia się tym, że dostarcza maszyny do przetwarzania mięsa w postaci kompleksowych rozwiązań. Znajdą Państwo u nas zarówno maszyny wolno stojące, jak i kompletne linie produkcyjne.

 

Dlaczego warto wybrać nasze systemy do przetwarzania mięsa?

Selo dostarcza zarówno standardowe instalacje, jak i rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Dzięki naszej kompleksowej obsłudze mają Państwo gwarancję otrzymania instalacji, która spełnia Państwa wymagania i jest dostosowana do Państwa procesu produkcyjnego. Oprócz tego oferujemy szkolenia i konserwację całych Państwa instalacji.

  • Jeśli chodzi o przetwarzanie mięsa, dostarczamy wszystkie niezbędne maszyny i instalacje na potrzeby procesu produkcyjnego.
  • Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc również w przypadku produkcji mokrej karmy dla zwierząt. Posiadamy w ofercie tunel parowy Selo, który został przez nas specjalnie rozwinięty, aby zapewniać najlepsze rezultaty. Tunel parowy ma dużą wydajność produkcji i wytwarza wysokiej jakości karmę: przy zachowaniu odpowiedniego smaku i koloru.
  • Selo dysponuje międzynarodową siecią sprzedaży i produkcji
  • Posiadamy ponad 30 lat doświadczenia w naszej branży
  •  

    Chcą Państwo dowiedzieć się więcej lub umówić się na niezobowiązującą rozmowę? Prosimy o kontakt.

Najwyższej jakości systemy przetwarzania i pakowania
5 zakładów z ponad 100 pracownikami
Indywidualne i standardowe rozwiązania