Pakowanie z systemami wielokrotnego zamykania

Również na polu pakowania z systemami wielokrotnego zamykania Selo oferuje rozmaite rozwiązania! Opakowania do wielokrotnego zamykania wyglądają ładniej i wydłużają okres przydatności do spożycia produktów, co stymuluje sprzedaż Państwa wyrobów.

Pakowanie z systemami wielokrotnego zamykania

  • Mogą Państwo pakować swoje produkty przy użyciu poziomej maszyny pakującej typu flow-pack, która dostarcza torebki stojące z systemem wielokrotnego zamykania (tzw. „stand up pouches”). Poziome maszyny pakujące typu flow-pack umożliwiają pakowanie Państwa produktu w zależności od indywidualnych potrzeb. Produkty pakowane przez ten system są przez dłuższy czas przydatne do spożycia.
  • Oprócz tego mogą Państwo skorzystać z systemu „klappack” (trójstronnego), który pakuje Państwa produkt z zastosowaniem systemu wielokrotnego zamykania ze specjalnym, stworzonym przez nas opakowaniem Selo-pack, które łatwiej się otwiera i jest przyjazne dla użytkowników.

Najważniejsze jest dla nas to, aby nasze maszyny pakowały produkty z systemami wielokrotnego zamykania zgodnie z Państwa wymaganiami. A może chcą Państwo skorzystać z fachowej obsługi przed i po realizacji projektu? Możemy pomóc Państwu w odpowiednim przygotowaniu, aby wspólnie dojść do właściwego sposobu pakowania z systemami wielokrotnego zamykania.

Oprócz tego możemy zapewnić konserwację Państwa maszyn. Ponieważ nasi pracownicy są bardzo doświadczeni i wysoko wykwalifikowani, możemy wesprzeć Państwa w każdej sytuacji. Jesteśmy dostępni przez cały czas! Działamy zarówno w kraju, jak i za granicą, a nasza organizacja jest zorientowana na rynek międzynarodowy. Nasze oddziały regularnie wymieniają się najnowszymi nowinkami praktycznymi, dzięki czemu każdy z nich nieustannie śledzi na bieżąco aktualne innowacje. Mogą więc Państwo liczyć na to, że szybko i fachowo będziemy w stanie Państwu pomóc – zwracając wielką uwagę na Państwa potrzeby związane z pakowaniem z systemami wielokrotnego zamykania!

Najwyższej jakości systemy przetwarzania i pakowania
5 zakładów z ponad 100 pracownikami
Indywidualne i standardowe rozwiązania