Produkcja karmy dla psów

Przedsiębiorstwo, które od lat ma dobrą reputację w dziedzinie produkcji karmy dla psów? Z dumą możemy powiedzieć o sobie, że już od lat 80. ubiegłego wieku jesteśmy ekspertami w dziedzinie produkcji karm dla zwierząt! Selo ma bogatą ofertę produktów. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo wyłącznie produkować karmę dla psów i szukają Państwo do tego odpowiednich maszyn, czy też chcą Państwo również pakować swoje produkty – w firmie Selo zawsze znajdzie się odpowiednie rozwiązanie.

 

Produkcja karmy dla psów

Największe znaczenie w przypadku produkcji karmy dla psów ma oczywiście jakość i higiena. Właśnie dlatego dbamy o to, aby uważnie i ściśle przestrzegać innowacji odnośnie do tych wymogów.

Selo wyróżnia się swoją bogatą ofertą. Możemy dostarczyć Państwu nie tylko maszyny, ale także zaproponować kompletne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb związanych z produkcją karmy dla psów. Na potrzeby karmy suchej (granulatu), granulatu z sosem, systemów parowych do produkcji mokrej karmy, puszek, opakowań stojących, aluminiowych pojemników jako opakowań jednosztukowych oraz torebek z dnem prostokątnym, dostarczamy całe linie pakujące i produkcyjne na wymiar. Zapewniamy więc odpowiedni wybór, jeśli chodzi o produkcję karmy dla psów!

Oprócz produkcji karmy dla zwierząt oferujemy także profesjonalne rozwiązania na potrzeby przetwarzania żywności i mięsa, a także maszyny pakujące, sztuczne osłonki i urządzenia wykorzystywane w przemyśle farmaceutycznym.

Jeśli mają Państwo inne szczególne potrzeby, np. dotyczące integracji maszyn, zawsze chętnie omówimy z Państwem niezobowiązująco to, w jaki sposób będziemy mogli pomóc. Zadowolenie klientów ma u nas zawsze najwyższy priorytet! Właśnie dlatego Selo posiada własny zespół serwisowy, który zarówno w kraju, jak i za granicą jest gotowy odpowiedzieć Państwu na każde pytanie oraz wykonać za Państwa niezbędne prace. Wiele różnych firm korzysta już od dłuższego czasu z naszych skutecznych usług! Dzieje się tak, ponieważ zespół Selo składa się z najlepiej wykwalifikowanych techników, którzy robią wszystko, aby praca przebiegała zgodnie z Państwa życzeniami.

Najwyższej jakości systemy przetwarzania i pakowania
5 zakładów z ponad 100 pracownikami
Indywidualne i standardowe rozwiązania