Sial Paris 2018

W dniach 21-25 października 2018 r. SIAL Paris będzie największym międzynarodowym rynkiem dla profesjonalistów branży gastronomicznej szukających inspiracji. Od składników przez sprzęt po produkty końcowe – wszystkie zostaną pokazane w 21 sektorach wystawienniczych. SIAL Paris to ogólnoświatowa prezentacja branży spożywczej, która skupia kluczowych producentów i kupujących, koncentrując się na największych wyzwaniach na świecie i ujawnia trendy i innowacje, które kształtują jutro branżę spożywczą.

Selo dostarcza w pełni zautomatyzowane systemy procesowe i produkcyjne do gotowanych, homogenizowanych, pasteryzowanych i chłodzonych produktów, takich jak majonez i dressingi. Systemy są dostępne do produkcji seryjnej i ciągłej.

Selo będzie również obecny na SIAL i chcielibyśmy zaprosić Cię na nasze stoisko: 7 A 290!

Czy chciałbyś już zaplanować spotkanie z jednym z naszych menedżerów sprzedaży podczas SIAL Paris?

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem info@selo.com, aby umówić się na spotkanie!

Więcej informacji na temat naszych rozwiązań w zakresie przetwarzania żywności? Kliknij tutaj!

Terug naar overzicht
Gerelateerde artikelen
21 Sty 2019 Djazagro Algierii 2019

DJAZAGRO odbędzie się 25 lutego 2019 roku w Parku Wystawowym SAFEX w Algierze. Selo weźmie udział w tej wystawie. Nasze stoisko można znaleźć w hali C, stoisko B010. Czekamy na Ciebie tam!

Lees meer
10 Paź 2018 Sial Paris 2018

W dniach 21-25 października 2018 r. SIAL Paris będzie największym międzynarodowym rynkiem dla profesjonalistów branży gastronomicznej szukających inspiracji. Selo będzie również obecny na SIAL i chcielibyśmy zaprosić Cię na nasze stoisko: 7 A 290!

Lees meer
Najwyższej jakości systemy przetwarzania i pakowania
5 zakładów z ponad 100 pracownikami
Indywidualne i standardowe rozwiązania