Sial Paris 2018

W dniach 21-25 października 2018 r. SIAL Paris będzie największym międzynarodowym rynkiem dla profesjonalistów branży gastronomicznej szukających inspiracji. Od składników przez sprzęt po produkty końcowe – wszystkie zostaną pokazane w 21 sektorach wystawienniczych. SIAL Paris to ogólnoświatowa prezentacja branży spożywczej, która skupia kluczowych producentów i kupujących, koncentrując się na największych wyzwaniach na świecie i ujawnia trendy i innowacje, które kształtują jutro branżę spożywczą.

Selo dostarcza w pełni zautomatyzowane systemy procesowe i produkcyjne do gotowanych, homogenizowanych, pasteryzowanych i chłodzonych produktów, takich jak majonez i dressingi. Systemy są dostępne do produkcji seryjnej i ciągłej.

Selo będzie również obecny na SIAL i chcielibyśmy zaprosić Cię na nasze stoisko: 7 A 290!

Czy chciałbyś już zaplanować spotkanie z jednym z naszych menedżerów sprzedaży podczas SIAL Paris?

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem info@selo.com, aby umówić się na spotkanie!

Więcej informacji na temat naszych rozwiązań w zakresie przetwarzania żywności? Kliknij tutaj!

Terug naar overzicht
Gerelateerde artikelen
9 Kwi 2019 Petfood Forum Kansas 2019

Petfood Forum USA to najcenniejsze wydarzenie branży karmy dla zwierząt domowych, które koncentruje się na tym, jak karma i smakołyki dla zwierząt domowych są opracowywane, przetwarzane, pakowane i dystrybuowane. Forum Petfood odbędzie się od 29 kwietnia do 1 maja w Convention Center w Kansas City.

Lees meer
5 Mar 2019 IFFA Frankfurcie 2019

Od 4 do 9 maja Selo można znaleźć na IFFA we Frankfurcie (Niemcy). IFFA to wiodące międzynarodowe targi branży mięsnej, w których bierze udział ponad 1000 firm z 50 różnych krajów.

Lees meer
Najwyższej jakości systemy przetwarzania i pakowania
5 zakładów z ponad 100 pracownikami
Indywidualne i standardowe rozwiązania