Serwis

Nasz zespół serwisowy składa się z 25 dobrze wykwalifikowanych techników, którzy są do Państwa usług 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Zespół obsługuje zarówno wolno stojące maszyny, jak i całe linie produkcyjne, a także jest w stanie pomóc w następujących przypadkach:

  • Awarie techniczne lub technologiczne
  • Pierwsze uruchomienie i instalacja
  • Obsługa posprzedażna
  • Szkolenie pracowników
  • Konserwacja prewencyjna
  • Przeglądy
Zespół serwisowy

W razie awarii maszyny lub linii produkcyjnej niezwykle ważne jest to, aby jak najszybciej ją usunąć. W przypadkach, w których serwisant musi przyjechać pilnie lub poza standardowymi godzinami pracy, oferujemy możliwość skorzystania z usług naszego zespołu serwisowego: jest on do Państwa usług 24 godziny na dobę! Szybko przyjeżdżamy do Państwa lub możemy pomóc zdalnie za pośrednictwem modemu, który wbudowujemy standardowo w projektowane przez siebie maszyny i linie produkcyjne. Dzięki temu możemy szybko i sprawnie rozwiązywać problemy.

 

Chcą Państwo uzyskać więcej informacji o naszym zespole serwisowym 24/7? Zachęcamy do niezobowiązującego kontaktu przy użyciu poniższych danych:

W godzinach pracy biura:

 

Dla maszyn o żywności i żywności dla zwierząt:

+31 (0)541 582 002

Dla maszyn do przetwarzania mięsa:

+31 (0)541 582 020

Poza godzinami pracy biura:

Zespół serwisowy:

+31 (0)541 582 000

Kontrakt serwisowy

O stopniu niezawodności Państwa maszyn, sprzętów produkcyjnych i instalacji procesowych w dużej mierze decyduje sposób konserwacji. Najważniejsze jest przy tym minimalizowanie czasu oczekiwania i jak największe ograniczanie występowania awarii. Dzięki przeglądom prewencyjnym i pracom konserwacyjnym, a także terminowemu wymienianiu części zużywalnych, awarie i przestoje produkcyjne są ograniczane do minimum. W związku z tym Selo oferuje możliwość przeprowadzania okresowych przeglądów prewencyjnych w zakresie dostarczonych przez nas instalacji na podstawie kontraktu serwisowego. Wszystko to jest oczywiście uzależnione od Państwa wymagań i potrzeb. Chętnie udzielimy Państwu informacji na temat różnych możliwości.

Najwyższej jakości systemy przetwarzania i pakowania
5 zakładów z ponad 100 pracownikami
Indywidualne i standardowe rozwiązania