Maszyna do przetwarzania mięsa

Selo od lat 80. ubiegłego wieku dostarcza maszyny na potrzeby przemysłowego przetwarzania mięsa. Urządzenia te muszą spełniać surowe wymogi, takie jak wysoki stopień wydajności i higieny. Selo wyróżnia się na rynku, dostarczając maszyn do przetwarzania mięsa w postaci kompletnych rozwiązań. Od urządzeń wolno stojących do całe instalacje i linie produkcyjne.

 

Dlaczego warto wybrać maszynę do przetwarzania mięsa firmy Selo?

Po pierwsze Selo ma swojej ofercie zarówno wolno stojące maszyny ze standardowymi instalacjami, jak i rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Oprócz tego zapewniamy naszym klientom kompleksowe rozwiązania, które spełniają Państwa wymagania i są idealnie dostosowane do Państwa procesu produkcyjnego. Po dostarczeniu naszych produktów zapewniamy szkolenie na miejscu dla Państwa pracowników.

  • Jeśli chodzi o przetwarzanie mięsa, dostarczamy wszystkie niezbędne maszyny i instalacje na potrzeby procesu produkcyjnego.
  • Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc również w przypadku produkcji mokrej karmy dla zwierząt. Posiadamy w ofercie tunel parowy Selo, który został przez nas specjalnie rozwinięty, aby zapewniać najlepsze rezultaty. Tunel parowy ma wysoką wydajność produkcji i wytwarza wysokiej jakości karmę: przy zachowaniu odpowiedniego smaku i koloru.
  • Selo dysponuje międzynarodową siecią sprzedaży i produkcji
  • Posiadamy ponad 30 lat doświadczenia w naszej branży

Chcą Państwo dowiedzieć się więcej lub umówić się na niezobowiązującą rozmowę? Prosimy o kontakt.

Najwyższej jakości systemy przetwarzania i pakowania
5 zakładów z ponad 100 pracownikami
Indywidualne i standardowe rozwiązania